Frissítve:
2021.03.26
A pályázatok benyújtásának határideje: 2020. augusztus 31. BMe Kutatói Pályázat BME e-pályázat kiemelkedő kutatási területek interneten keresztül történő bemutatására Az Egyetemi Doktori Tanács és Habilitációs Bizottság pályázatot hirdet meg a kutatási eredmények szélesebb körben történő megjelenítése, az egyes kutatási területeknek interneten keresztül történő bemutatására (angol és magyar nyelven). A pályázat jutalmazza a sikeres doktori témák művelőit, és a BME portálján közvetlenül láthatóvá teszi az eredményeiket. Egyúttal elősegíti mind a hazai ismeretterjesztést, mind pedig az egyetem kutatási témáinak nemzetközi szinten történő nívós megjelenítését. A pályázat évente egyszer kerül meghirdetésre. A pályázat általános feltételei
Ki pályázhat?
Olyan doktori hallgatók, doktorvárományosok* és doktorjelöltek adhatják be, akik még nem
töltötték be a 35. életévüket és a benyújtás időpontjában még nem
rendelkeznek PhD fokozattal. Az egyéni pályaművek a témavezető
jóváhagyásával és írásos ajánlásával adhatók be. A
teljes terjedelembe nem tartozik bele sem a hivatkozások listája, sem a
publikációs jegyzék. * doktorvárományos: a doktori képzés plusz 1 évében részt vevő hallgatók (komplex vizsga teljesítve, abszolutórium megszerezve)
A pályázaton elnyerhető díjak
A pályázat értékelése Az értékelés szempontjai:
A pályázatokat az EHBDT elnöke által felkért Bíráló Bizottság értékeli. A Bizottság írásos javaslata alapján az EHBDT titkos szavazással dönt. A Bíráló Bizottság a díjazott pályázatok számáról dönt, a rangsor megváltoztatása nélkül. A művészeti pályázatokat az Építőművészeti Doktori Iskola előzetesen értékeli és rangsorolja. A pályázat benyújtása A pályázatokat a Pályázati kiírásban található útmutató alapján kell elkészíteni és beküldeni. A pályázatok benyújtási határideje: 2020. augusztus 31., az eredményhirdetésre várhatóan 2020. október végén kerül sor. A hallgatói (PhD, DLA) pályázat tartalma:Egységes internet felületen az alább felsorolt információk feltöltése. Tekintettel az internetes felületre, nagy szerepük van az illusztrációknak; az írás lehet interaktív: a szövegben el lehet helyezni további, más oldalakra mutató linkeket. A szöveg legyen érthető a művelt, de nem szakmabeli olvasók számára. A teljes terjedelem maximum{1600 szó, 4 oldal / 5 MB}.A teljes terjedelembe nem tartozik bele sem a hivatkozások listája, sem a publikációs jegyzék.
**************************************** terjedelmi korlát vége
Budapest, 2020. június 10.
Dr. Nyulászi László
|